Site Loading

21057 Border myszka mini minnie mouse

Border – samoprzylepny pasek dekoracyjny firmy Decofun.Disney Myszka Minnie.Wymiary:Szerokość -15,9 cm ; Długość – 5 mDo naklejania na gładkie powierzchnie takie jak ściany, meble itp.Może służyć jako samodzielna ozdoba lub jako uzupełnienie wystroju (np. naklejek, oświetlenia itp.),oraz jako maskowanie połączenia tapety i ściany….


189 Pozostałe zabawki

Pociągi i kolejki


69 Pozostałe zabawki

Pociągi i kolejki


7297 Osłona fotela samochodowego koniki filly

OSŁONA TYŁU FOTELAKucyki FillyOsłona chroni przed zabrudzeniami i zniszczeniami tapicerki. Można ją bardzo łatwo założyć jak i zdjąć z fotela.Wymiary: 68×44,5cm.Dzięki zapięciu na rzepy łatwo można zakładać na zagłówek.Aby wyczyścić osłonę z zabrudzeń wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem delikatnego środka do mycia. Osłona chroni tył fotela, a kolorowy wzór z ulubionymi postaciami z bajek Disney uprzyjemnia dziecku czas podróży….


7297 Osłona fotela samochodowego koniki filly

OSŁONA TYŁU FOTELAKucyki FillyOsłona chroni przed zabrudzeniami i zniszczeniami tapicerki. Można ją bardzo łatwo założyć jak i zdjąć z fotela.Wymiary: 68×44,5cm.Dzięki zapięciu na rzepy łatwo można zakładać na zagłówek.Aby wyczyścić osłonę z zabrudzeń wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem delikatnego środka do mycia. Osłona chroni tył fotela, a kolorowy wzór z ulubionymi postaciami z bajek Disney uprzyjemnia dziecku czas podróży….lifestyle, obrazy do nowoczesnego wnętrza, tapety ciągniki, naklejki na ścianę białe, plytki na sciane, motto życiowe napisy, fototapety na ścianę 3d, obrazy na ścianę do sypialni, naklejki do przedpokoju, naklejki na ścianę samochody, ściana w sypialni galeria, tryptyk obraz 3 częściowy, fototapeta sypialnia, dmuchawce fototapeta, cegła tapeta…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation