Site Loading

https://image.weben1.com/i/456/0/2d1c9ff97178e232c2e4183a048298525bbd2624.jpg 59

Pozostałe zabawki


182 Naklejki królewny

Wesołe i uśmiechnięte królewny. 4 arkusze o wymiarach 25,5cm x 46cm. Ilość aplikacji – 24Wystarczy chwila by zmienić pokój dziecka w czarujące i fantazyjne miejsce.Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody…). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.Pytania i odpowiedzi na temat aplikacji przyklej-odklej….


1640 Latarka projektor dzikie zwierzęta

EUREKA! Nature Torch Wildlife – Latarka projektor. Eureka – odkrywanie świata. Poręczna latarka jest również projektorem „dzikiego życia”. W zestawie 2 kopuły z 10 zwierzętami. Wyczaruj je na ścianach czy suficie.Wymiary: 15cm długości i około 3 cm średnicy w najszerszym miejscu. Do działania potrzebne baterie 2 szt. AA 1.5v LR06. Brak w zestawie….


Producent wallies

ShopProductId


Producent decowall

ShopProductIdgałęzie wierzby, podswietlana sciana, obrazy do kuchni z napisami, czołg tapeta, fototapeta3d, obrazy mapy, naklejki na meble kuchenne, lifestyle, fototapety do przedpokoju, obrazek rodzina, pomysły na małą kuchnię, góry tapeta, tapety z myszką miki, naklejki ścienne kuchnia, tapety dla chłopca, naklejki na ścianę myszka miki, klej do dotyku, las i góry, obrazy kwiaty w wazonie, ozdobne ściany w salonie zdjęcia, naklejkomania 3d, morski świat…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation