Site Loading

1846 Domowe planetarium i projektor slajdów 2w1

Eureka Toys Deep Space Home Planetarium & Projector.Zabawka 2w1, może służyć jako lampka – planetarium, a po obróceniu jako rzutnik dołączonych slajdów.Planetarium posiada dwie wymienne kopuły, jedna z gwiazdkami, druga z konstelacjami znaków zodiaku. Kopuła obraca się, dzięki czemu można poczuć się jak w prawdziwym planetrium.Może również służyć jak lampka nocna.Po drugiej stronie urządzenia znajduje się projektor slajdów. W łatwy sposób można obrócić zabawkę i rzucać obraz slajdów na ściany czy sufit.Zestaw zawiera trzy dyski z 24 wysokiej jakości kolorowymi zdjęciami NASA i zdjęciami z Teleskopu Hubble’a. Slajdy przedstawiają statki kosmiczne, astronauci, planety i mgławice.  Dzięki regulowanej ostrości możemy otrzymać wyraźny obraz  nawet 1 metrowej wielkości. Całość na wygodnym obrotowym stojaku, dzięki czemu zmiana jak i kąt padania slajdów łatwo zmienić.Do działania zestawu potrzebne 3 baterie AAA, nie dołączone do zestawu.Wymiary opakowania: 32×2513 cm….


Producent decowall

ShopProductId


1577 Naklejki delfiny

Naklejki z dwoma delfinami.Wymiary delfinków: 28×11 cm.Naklejki HOMESTICKERS to najłatwiejszy sposób na modną dekorację wnętrza. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i dużemu wyborowi wzorów z łatwością możemy efektownie odmienić wnętrza naszego domu. Idealne do powierzchni ścian, drzwi, mebli. Wzory można dzielić i przyklejać według własnych pomysłów. Nie uszkadzają powierzchni, dzięki temu z łatwością można je przykleić w inne miejsce.  Łatwa w zastosowaniu Do przyklejenia naklejek należy wybrać gładką, czystą, suchą i trwałą powierzchnię np. pomalowaną ścianę, drzwi, część umeblowania itp. Jeśli powierzchnia jest zanieczyszczona lub porowata, naklejanie okaże się nietrwałe, natomiast obecność wilgoci zmniejsza lepkość kleju. Ściany wykonane z lanego betonu, nie otynkowane pokryte nie pomalowaną gładzią gipsową lub farbą klejową nie nadają się do przyklejania naklejek HOMESTICKERS. Przed przyklejeniem naklejki należy przyłożyć ją na próbę w wybranym miejscu powierzchni bez przyciskania, aby upewnić się, że osiągniemy zamierzony efekt wizualny. Jeśli tak, to należy silnie docisnąć naklejkę do powierzchni, a następnie MOCNO pocierać ją kawałkiem tkaniny, aby przyległa dokładnie do powierzchni. Łatwa do usunięcia Zastosowany do naklejek nietoksyczny klej pozwala na ich łatwe odklejenie, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni. Wystarczy delikatnie ją oderwać. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, czy dana powierzchnia nadaje się do przyklejenia naklejek HOMESTICKERS, należy na próbę przykleić nie zawierający wzoru fragment naklejki w niewidocznym miejscu na wybranej powierzchni a po kilku dniach odkleić go sprawdzając czy operacja ta nie pozostawiła jakichkolwiek śladów na powierzchni. Prosimy pamiętać, że firma NOVELLES IMAGES nie może przyjąć na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek, zarówno bezpośrednie jak też pośrednie szkody powstałe w wyniku niewłaściwego, bądź niezgodnego z załączoną instrukcją producenta, zastosowania naklejek HOMESTICKERS na danej powierzchni….


69 Zabawki plastyczne

Farbki i kredkiozdoby na ścianę dla dzieci, przyjaciele lasu, bukiet ślubny róż, znaki czasu sklep, obrazy na sciane, fototapety do sypialni ceny, kotki tapeta, tapety dla dzieci bajki, narodziny wenus opis, obrazy na płótnie kwiaty, nakładka na grzejnik, henri rousseau obrazy, kwiat noga słonia, niebieskie miasto, ściana ceglana, naklejki na szyby dla dzieci, funny sport…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation