Site Loading

1891 Konik pony do samodzielnego pomalowania

ZESTAW DO DEKOROWANIA Z KONIKIEM PONYZabawka kreatywna  z serii CRAYOLA CORE.Zestaw zawiera : – figurka konika PONY z masy plastycznej – zestaw pięciu farbek – pędzelek – arkusz z naklejkami – rysunkową instrukcjęWymiary pudełka 23x9x19 cm.Dla dzieci od 4-go roku życia….


71 Zoo

Alee ZOO !! 4 Arkusze o wymiarach 25,5cm x 46cm. Ilość aplikacji – 32Wystarczy chwila by zmienić pokój dziecka w czarujące i fantazyjne miejsce.Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody…). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.Pytania i odpowiedzi na temat aplikacji przyklej-odklej….


Producent decowall

ShopProductId


https://image.weben1.com/i/456/0/72bc38b323f80c834fdcbe4630d90ced8cbf8341.jpg 229

Tapety


345 Dekoracja piankowa kubuś puchatek i hefalumpy

Komplet trzech piankowych dekoracjiDisney Kubuś Puchatek i HefalumpyDekoracja wykonana  ze specjalnej pianki miękkiej i miłej w dotyku, mocowana jest za pomocą taśmy dwustronnej (w komplecie).Do umieszczenia w dowolnym miejscu: drzwi, okna, meble, ściany itp. Wysokość dekoracji od 18 do 26 cm….bylabys, ścienny, rainbow mountains, napisy do salonu, fototapeta pod prysznicem, kawa cytaty, tapety na ścianę dla dzieci, folklor wzory, polska na mapie świata, kwiat rysunek, little bear, gry.pl2, drewniane koty ozdobne, tapeta kamień 3d, ozdoby 3d na ścianę, doniczki do kaktusów sklep internetowy, naklejki na ścianę do kuchni napisy, naklejka do kuchni…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation