Site Loading

1947 Top model – magiczne dwustronne flamastry

Magiczne dwustronne mazaki z serii Top Model 9 kolorów + 1 magiczny flamaster.Dają możliwość zmiany koloru na wcześniej pomalowanym fragmencie….


1184 Szkicownik make up & hair

Kolorowanka Make-Up & Hair Sketch PortfolioDuży szkicownik z szablonami włosów i elementami twarzy.Szkicownik składa się z:-40 kartek -7 stron plastikowych szablonów (ponad 100 szablonów)-kartka do podpisu-kartki z instrukcją -kartki z detalami(namalowane) -kartki z paletą kolorówCałość w formie kołonotesu w plastikowej okładce 26x24cm….


Walltastic ProductUrl

http://www.regdos.com.pl/p/39931/1632/tapeta-baby-dinozaury-walltastic-fototapety-i-naklejki-tapety-i-paski-wedlug-kolekcji.html


636 Border samoloty

Bordiura SamolotyPasek dekoracyjny „Przyklej – Odklej”, wielokrotnego użytku. Idealnie przylega do każdej gładkiej powierzchni. Nie pozostawia żadnych śladów ani zabrudzeń.Długość: 4,57mSzerokość: 12,8cmPytania i odpowiedzi na temat aplikacji przyklej-odklej….


https://image.weben1.com/i/456/0/e3c1f88d90d4be362fe2bcd676505109a3f9becc.jpg 89

Pozostałe zabawki


1174 Maski super bohaterowie

Papierowe maski Super HerosNa przyjęcie urodzinowe, domową zabawę, do przedszkola i szkoły.Teraz wystarczy już tylko trochę wyobraźni i zabawa gotowa.Zestaw zawiera 4 maski z gumką, każda z innym motywem.Opakowane w sztywną „kopertę”.Wymiary opakowania: 31,5 x 28 x 0,2 cmProducent: Djeco, FrancjaDjeco od ponad 50 lat produkuje zabawki drewniane i edukacyjne, oraz gry i elementy dekoracyjne dla dzieci. Djeco wyróżnia się swoim wyjątkowym wzornictwem. Produkty Djeco są zaprojektowane przez wizjonerów i wyróżniają się swoją oryginalnością, kolorami. Są po prostu zaskakujące. Kupując produkty Djeco, kupujesz zabawkę pełną ciepła i osobowości !…ass young, obrazt, owoce i warzywa grafika, mapa polski z miastami, nowoczesne naklejki na ścianę, szyby kuchenne, mapa podróżnika, kolorowa piłka, naga dziewczyna, kolorowe kwiaty do wydruku, tapety tychy, szablon na sciane, boho art, tapety zabrze, firany lubliniec, above the clouds, zegary dla dzieci…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation