Site Loading

https://image.weben1.com/i/456/0/c94a9b77c0075cc9dc3374be895177f8f6768303.jpg 129

Pozostałe zabawki


Uniwersalne Fix

ProductUrl


1169 Zestaw artystyczny rycerz

Zestaw artystyczny z rycerzami, oraz mazakami w komplecie.Zestaw kart do rysowania i malowania postaci wspaniałych rycerzy.Rozwijają zdolności plastyczne oraz wyobraźnię i uczą historii.Produkt wysokiej jakości renomowanej francuskiej firmy Djeco.W zestawie 4 karty do kolorowania, oraz 8 mazaków.WiekOd 7 lat….


1915 Jeździk sorter żyrafa

Twoje dziecko będzie uwielbiało jeździć na tej drewnianej żyrafie po całym domu odpychając się nogami od ziemi.Może służyć nie tylko jako pojazd, ale także jako sorter kształtów i świetne pudełko na zabawki.Od 12 miesiąca.Wymiary: 40 x 19 x 25 cmPojazd wykonany jest w całości z drewna.Dla bezpieczeństwa dziecka zabawka ma na kółkach antypoślizgowe gumy….


670 Tapeta dom dla lalek

Tapeta dom dla lalek.fototapeta papierowawysokość: 2,54mszerokość: 1,84minstrukcja w zestawiewysyłka w ochronnej tubie…


1067 Dekoracja piankowa wróżki dzwoneczek

Komplet trzech piankowych dekoracji DisneyWróżki Fairies  Dekoracja wykonana  ze specjalnej pianki miękkiej i miłej w dotyku, mocowana jest za pomocą taśmy dwustronnej.Do umieszczenia w dowolnym miejscu: drzwi, okna, meble, ściany itp.  Wymiary każdej wróżki to około 30x15cm….


636 Border samoloty

Bordiura SamolotyPasek dekoracyjny „Przyklej – Odklej”, wielokrotnego użytku. Idealnie przylega do każdej gładkiej powierzchni. Nie pozostawia żadnych śladów ani zabrudzeń.Długość: 4,57mSzerokość: 12,8cmPytania i odpowiedzi na temat aplikacji przyklej-odklej….


1947 Top model – magiczne dwustronne flamastry

Magiczne dwustronne mazaki z serii Top Model 9 kolorów + 1 magiczny flamaster.Dają możliwość zmiany koloru na wcześniej pomalowanym fragmencie….courious, piękna naga kobieta, czerwone słońce, naklejki ścienne drzewo, mapa swiat, tapety morze, malowanie na ścianie dla dzieci, mapa świata do wydrukowania, motyw motyla, fototapeta na szafie, naklejki na ścianę białe, napis ze zdjęć, nowy york mapa, lustro naklejka, sciana 3d, tapety gwiazdy, kubiki meble, kfiaty, tapeta na zamówienie, tapety w drzewa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation