Site Loading

1957 Podwójny rozjazd

Podwójne rozjazdy.W każdym sprzedawanym zestawie znajdują się dwa rozjazdy, które są bardzo użyteczne przy tworzeniu skomplikowanych torów. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości drewna kauczkowego i jest kompatybilny z torami Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn, itp….


1940 Carioca cromatex pisaki do tkanin x12

Flamastry do tkanin Carioca Cromatex 12 kolorów.Pisaki do tkanin włoskiej firmy CARIOCA CROMATEX to pisaki dzięki, którym twoje nowatorskie arcydzieła mogą zostać uwiecznione na koszulce, spodniach itp.Wystarczy tylko namalować wzór na materiale, zaprasować żelazkiem i gotowe.Pomalowane ubrania można prać w pralce w temperaturze 60° C….


1732 Trixibelles kolorowanka

Kolorowanka TRIXIBELLES.TRIXIBELLES to kolekcja stworzona przez niemiecką firmę Depesche, producenta artykułów Top Model, co gwarantuje wysoką jakość.Trixibelles to trzy przyjaciółki księżniczki-kwiaty:Trixi, Tini i Tilli. Mieszkają w pięknym królestwie kwiatów. Zawsze są razem, darzą się przyjaźnią i zaufaniem oraz wspólnie rozwiązują problemy swoje i przyjaciół. Wymiary 25,5cm x 25,5cm, 32 strony do kolorowania. …forest fog, tapeta w piwonie, słońce w pustym pokoju, most nowy jork, neon colors, hand painting, dzewo, tapeta choinka, białe ptaki, obrazy do lazienki, jak duży jest kosmos, dziki dąb, tapeta młodzieżowa dla chłopca, bajka dom z balonami, płowa antylopa, tapety na ścianę młodzieżowe, tafla szkła cena, naklejkomania opinie, symetria w sztuce, obraz las…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation