Site Loading

2020 Krótki rozjazd, rozgałęźnik

Krótki rozgałęźnik – 15 cm.W każdym sprzedawanym zestawie znajdują się dwa rozgałęźniki, które są bardzo użyteczne przy tworzeniu i rozbudowie torów kolejek drewnianych. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości drewna kauczukowego i jest kompatybilny z torami Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn i innych drewnianych kolejek….


694 Naklejki zamek księżniczki

Aplikacja ZAMEK KSIĘŻNICZKI (duży format)Bajkowy pokój Twojej Princess.1 Arkusz o wymiarach 102cm x 46cm. (Duża aplikacja – zamek i 20 mniejszych aplikacji). Wystarczy chwila by zmienić pokój dziecka w czarujące i fantazyjne miejsce.Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody…). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.Pytania i odpowiedzi na temat aplikacji przyklej-odklej….


1384 Pierwsze kredki świecowe x24

CRAYOLA MINI KIDS24 JUMBO CRAYONSPrzeznaczone dla dzieci w wieku 1+.Zestaw zawiera 24 grubych kredek świecowych przeznaczonych do użytkowania przez małe dzieci.Kredki są całkowicie bezpieczne, a ślady po nich łatwo spieralne.Wymiary jednej kredki: średnica 1.4 cm, długość 6.7 cm….


339 Żyrafa i inne afrykańskie zwierzątka

Aplikacja ścienna dłuuuga żyrafa i pozostałe Afrykańskie zwierzęta.Zrealizuj w łatwy sposób swoje dekoracyjne fantazje.30 naklejki na arkuszu 65x85cm.Usuwalne samoprzylepne dekoracje.Szybka, niedroga i praktyczna alternatywa dla szablonów i kalkomanii.Świetne do dekoracji „z klasą” dowolnej gładkiej powierzchni takiej jak ściana, drzwi czy meble.Odklej i przyciśnij do powierzchni którą chcesz udekorować.Dekoracje są łatwe do zastosowania, a po usunięciu nie pozostawiają śladów.Jeśli chcesz udekorować chropowatą powierzchnię, spróbuj na początek z jednym elementem….jan bus margonin chodzież, anime dziewczyna, male angielski, wsprit, naklejki na ścianę do salonu, drzewo z różowymi kwiatami, tapety na telefon 3d, city night, relax time, obrazy sypialnia, rysunek miasta, dżungla tapeta, cytaty., ptaki lecące, fototapety ścienne, korona dla dziecka, cytat nadzieja, tapeta dla dzieci las, tapeta królik, tapeta góry dla dzieci, obrazy sypialnia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation