Site Loading

2023 Długie proste tory

Długie proste tory – 21 cm.W każdym sprzedawanym zestawie znajdują się cztery tory, które są bardzo użyteczne przy tworzeniu i rozbudowie kolejek drewnianych. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości drewna kauczukowego i jest kompatybilny z torami Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn i innych drewnianych kolejek….


1953 Wiadukt kolejowy

Drewniany wiadukt  kolejowy – 70 cm długości.Jest doskonałym dodatkiem do każdego toru kolejowego.Produkt jest kompatybilny z z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, itp.)….


482 Dekoracja piankowa raffi

Komplet trzech piankowych dekoracji  – Raffi – Żyrafa Dekoracja wykonana  ze specjalnej pianki miękkiej i miłej w dotyku, mocowana jest za pomocą taśmy dwustronnej (w komplecie).Do umieszczenia w dowolnym miejscu: drzwi, okna, meble, ściany itp. Wysokość dekoracji około 31 cm….


Producent roommates_peel_and_stick_decor

ShopProductId


296 Osłona fotela kubuś puchatek

OSŁONA TYŁU FOTELA Kubuś Puchatek DisneyOsłona pomaga utrzymać w czystości tył fotela samochodowego, chroni przed zabrudzeniami i zniszczeniami tapicerki. Można ją bardzo łatwo założyć jak i zdjąć z fotela. U góry osłona jest mocowana za pomocą zapięcia na rzep, a na dole za pomocą elastycznych tasiemek i haczyków, co pozwala na staranne przytwierdzenie do fotela i zapobiega jej przemieszczaniu. Aby wyczyścić osłonę z zabrudzeń wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem delikatnego środka do mycia. Osłona chroni tył fotela przed zabrudzeniami, a kolorowy wzór z ulubionymi postaciami z bajek Disney uprzyjemnia dziecku czas podróży. Wymiary: 45×57 cm…


Producent decowall

ShopProductId


1900 Skrzynka z lodami na patyku

Zamykana drewniana skrzynka z drewnianymi kolorowymi lodami na patyku.Zestaw zawiera 8 lodów.Te lody nigdy się nie roztopią!Wymiary skrzynki 20x15x5 cm, lodziki około 12 cm wysokości wraz z patykiem.Wiek 3+…ubierz sciany, sarenka grzyb, tapety z górami, panele do szarych ścian, wybrzeże morskie, tapety 3d, graham & brown, piet mondrian drzewo, tapeta korek, tapeta nowoczesna, naklejki na płytki kuchenne, biały zegar ścienny, fototapeta glamour, odłamki, widoki na ściane, sawanna afrykańska, czerwony ołówek, tapeta włókno szklane, tapety poznań, tapety góry tatry, fashion style sklep internetowy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation