Site Loading

2028 8 mini torów łączników

Krótkie proste tory – 7 cm.W każdym sprzedawanym zestawie znajdują się osiem torów, które są bardzo użyteczne przy tworzeniu i rozbudowie kolejek drewnianych. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości drewna kauczukowego i jest kompatybilny z torami Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn i innych drewnianych kolejek….


1749 Naklejki auta z torem finish

Samoprzylepne naklejki ścienne z bohaterami filmu Cars Disney Pixar.Całość na arkuszu 50×83,50 cm.Przykładowe wymiary: MQ 20x12cm, złomek 19x13cm, tor 41x22cm.Naklejka w systemie przyklej-odklej-przyklej.Do stosowania na powierzchniach gładkich jak ściany, meble, drzwi, płytki, lustra. W przypadku powierzchni strukturalnych należy przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu.Przed przyklejaniem powierzchnia musi być czysta, sucha i nie zatłuszczona….


Producent decowall

ShopProductIdarabska kobieta, monster pink, sklep z tapetami kraków, pokój dla chłopca 4 lata, fototapety kosmos, gipsowe panele, napisy na ścianę do przedpokoju, żyto a jęczmień, tapety tekst, samochód tapeta, nowoczesne tapety do kuchni, fototapety 3d przestrzenne, kawa obrazy, tapety ścienne do kuchni, naklejka na ścianę do pokoju dziecięcego, naklejki na ścianę napisy, vlies, tapeta chłopięca, stadion tapeta, tapeta w pokoju dziewczynki, tapety piłkarskie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation