Site Loading

2093 Naklejki piankowe opalizujące wyścigówki

Samoprzylepne naklejki dekoracyjne z cienkiej pianki lekko opalizujące. Dzięki wypukłości powstaje lekki efekt 3D.Wzór przedstawia auta wyścigowe.Długość samolotów 17-20 cm.Do przyklejania na ściany, meble, okna….


44 Pozostałe zabawki

Pociągi i kolejki


Producent decofun

ShopProductId


49


2077 Drewniana kolejka transport ładunków

Kolejka drewniana w zestawie transportowym – 130 elementów.Pociągi muszą ruszyć ze stacji i podjechać pod wysoką górą, aby ze świstem zjechać rozpędzone w dół mijając mosty, tunele, wioski, sady, pojazdy i uśmiechniętych ludzi machających do podróżnych. Dzięki specjalnej zwrotnicy pociągi mogą być przekierowane na inną trasę z dźwigiem do załadunku towarów.Przybliżony wymiar zestawu po rozłożeniu to 110×74 cm.Od 3 roku życia.Bigjigs® Rail to jedna z największych serii kolejek drewnianych dostępnych na świecie. Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy elektryczne, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Produkty są kompatybilne z zabawkami popularnych firm produkujących zestawy kolejek drewnianych (Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn, itp.)….


1960 Zestaw pociąg na wsi

Zestaw „Pociąg na wsi” z bocznicą, przejazdem, stacją i tunelem – 51 części.Zestaw zawiera 51 elementów, czyli wszytko to co widać na zdjęciu.Od 3 roku życia.Bigjigs® Rail to jedna z największych serii kolejek drewnianych dostępnych na świecie. Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy elektryczne, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Produkty są kompatybilne z zabawkami popularnych firm produkujących zestawy kolejek drewnianych (Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn, itp.)….mapa swiata plakat, salon z tapetą, sztućce grafika, niewyrazny, czaszka z kwiatami, crane bird, przedpokój tapeta, tapeta na telefon morze, fototapeta na zamowienie, tapety z turkusem, fototapeta ptaki, piorun grzmot, tajemnice ziemi, tapeta szaro żółta, tapety na ścianę, fototapeta 3d morze, bezowe…

producent opakowań z kartonu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation