Site Loading

171591 Piórnik z wyposażeniem top model friends 8997 brokatowy

Piórnik  z wyposażeniem z serii Top Model Friends 8997Bardzo ładne wykonanie.Wyposażenie wysokiej jakości. Wyposażenie zawiera: gumkę, klej, temperówkę, ołówek gruby i cienki, linijkę, nożyczki, 18 flamastrów i 18 kredek….


147954 Snazaroo starter kit 600 zestaw farb do malowania twarzy

SNAZAROO Starter Kit 600 zestaw farb do malowania twarzy.Profesjonalny zestaw farb do malowania twarzy. Pozwala zrealizować różnorodne projekty. Idealny na duże imprezy, dla firm organizujących zabawy dla dzieci, domów kultury, ognisk teatralnych. Wszystkie elementy zestawu można uzupełniać w miarę ich wyczerpywania. Zestaw ten wystarczy do pomalowania do 600 twarzy ! Zestaw zawiera: Farby do twarzy (8 sztuk)w opakowaniach 18ml w kolorach:    * czarny,    * czerwony jasny,    * zielony trawiasty,     * różowy,    * turkusowy,    * pomarańczowy,    * błękitn nieba,    * jasny brąz.Farby do twarzy w opakowaniach 30ml w kolorach:    * białym    * żółtym10 szt gąbek do nakładania farb Pędzle Snazaroo do nakładania farbek :    * 1 średni pędzelek okrągły,    * 1 średni pędzelek płaski,     * 1 pędzelek do detaliŻele 12ml w kolorach:     * czerwone złoto,    * srebrnym,    * new mutli,    * Książeczka Five Minute Faces a wszystko w stylowej, trwałej skrzyneczce firmowej Snazaroo….


171263 Włochy modern blue – mapa

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory. Wysoki standard wydruku został potwierdzony przez tysiące opinii naszych Klientów w niezależnych serwisach.Bezpłatna usługa oprawienia Kupując ramę lub antyramę w wymiarze plakatu zyskujesz bezpłatną usługę oprawienia. Dzięki temu otrzymasz produkt gotowy do powieszenia na ścianie i oszczędzasz ok 20-40 zł na usłudze oprawienia. Plakat można także zawiesić samodzielnie np. za pomocą taśmy samoprzylepnej, która niestety jest nietrwała i niszczy plakat. Najlepszym rozwiązaniem jest oprawienie plakatu w ramę. Rama dzięki aluminiowej lub drewnianej listwie, otaczającej plakat, nadaje charakteru, a pleksa, zakrywająca plakat, chroni go. Wydruk plakatu pod dowolny wymiarPolski producent plakatu umożliwia zamówienie wydruku plakatu w innym rozmiarze. W celu ustalenia szczegółów indywidualnego zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Bezpieczne opakowaniePlakat przed wysyłką jest rolowany, foliowany i pakowany w twardą kartonową tubę. W przypadku zakupu pasującej do plakatu oprawy – plakat oprawimy, całość owiniemy folią bąbelkową, następnie tak zabezpieczony obraz zapakujemy do grubego kartonu….


170805 Eva green – plakat premium

Wysoka jakość wydruku i Gruby Papier W przeciwieństwie do zwykłych plakatów, plakaty premium, drukowane są na grubym papierze fotograficznym, dlatego ich jakość jest wyższa. Plakaty premium są bardziej odporne na wilgoć i lepiej układają się w ramie. Dzięki dobrze dobranym materiałom możemy zaoferować wysoki standard wydruku, uzyskując żywe i trwałe kolory. Jakość naszych plakatów została potwierdzona przez tysiące opinii naszych Klientów w niezależnych serwisach. Bezpłatna usługa oprawienia Kupując ramę lub antyramę w wymiarze plakatu zyskujesz bezpłatną usługę oprawienia. Otrzymasz produkt gotowy do powieszenia na ścianie i oszczędzasz na usłudze oprawienia. Najlepszym rozwiązaniem jest oprawienie plakatu w ramę. Rama, dzięki aluminiowej lub drewnianej listwie, otaczającej plakat, nadaje charakteru, a pleksa, zakrywająca plakat, chroni go. Bezpieczne opakowanie Plakat przed wysyłką jest rolowana, foliowana i pakowana w twardą kartonową tubę . W przypadku zakupu oprawy w wymiarze plakatu – plakat oprawimy, całość owiniemy folią bąbelkową, następnie tak zabezpieczony obraz zapakujemy do grubego kartonu. …łazienka fioletowo szara, etykiety przypraw, naklejki na drzwi, tapeta kot, plakat młodzieżowy, bałwan clipart, etykiety do nalewek, londyn trafalgar square, osłonki na kaloryfery, tapety do rysowania, shadow girl, kwiaty do salonu duże, wzory geometryczne na ścianę, szmaragdowa sypialnia, modna tapeta, vintage vector, tapety młodzieżowe dla chłopaka, tapety girl, open mouth, leśna przygoda, tapety ścienne w ptaki, klej tapicerski mrówka…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation