Site Loading

Producent decowall

ShopProductId


2018 Potrójne rozjazdy

Potrójne rozjazdy – 15 cm.W każdym zestawie znajdują się dwa rozjazdy, które są bardzo użyteczne przy tworzeniu skomplikowanych torów. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości drewna kauczukowego i jest kompatybilny z torami Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn i innych popularnych kolejek drewnianych….


1954 Zestaw z pociągiem "ósemka"

Zestaw z pociągiem CN i wiaduktem, klasyczna „ósemka”.Zestaw zawiera 30 elementów.Jest to klasyczny zestaw torów tworzących trasę w kształcie ósemki.W odróżnieniu od jego podstawowej wersji, zawiera pociąg CN – kolei kanadyjskich – z wagonem towarowym i hamulcowym. W zestawie również autko, ludzie, drzewka i domek.Przybliżona wielkość po rozłożeniu:  104 x 46cm.Od 3 roku życia.Bigjigs® Rail to jedna z największych serii kolejek drewnianych dostępnych na świecie. Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy elektryczne, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Produkty są kompatybilne z zabawkami popularnych firm produkujących zestawy kolejek drewnianych (Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn, itp.)….


694 Naklejki zamek księżniczki

Aplikacja ZAMEK KSIĘŻNICZKI (duży format)Bajkowy pokój Twojej Princess.1 Arkusz o wymiarach 102cm x 46cm. (Duża aplikacja – zamek i 20 mniejszych aplikacji). Wystarczy chwila by zmienić pokój dziecka w czarujące i fantazyjne miejsce.Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody…). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.Pytania i odpowiedzi na temat aplikacji przyklej-odklej….fototapety z psami, okleina na szafę, tapeta w ramce, plytki szklane do kuchni, tapety młodzieżowe dla chłopaka, korki dla dzieci rozmiar 32, a ty co, obrys serca, pomysły na sowy, tapety z, drzewo rysunek, tunele na księżycu, tapeta do malowania castorama, tapeta art deco, korki dla dzieci rozmiar 32, naklejki 3d na ścianę dla dzieci, tapety sportowe piłka nożna, tapety samochodów, bobba fett, tryptyki, christian fischbacher, sklep z fototapetami, panele winylowe wodoodporne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation