Site Loading

2149 Kolorowanka jumbo dla chłopców

Blok – kolorowanka dla chłopców – Jumbo Pad Coloring. 50 kartek w rozmiarze 28×35,5cm Biały papier premium, a na nim zarysy rysunków różnych pojazdów, zwierząt czy ludzi. Strony są zadrukowane tylko z jednej strony, dzięki czemu kolorowe arcydzieła można zachować.Producent: Melissa&Doug….


https://image.weben1.com/i/456/0/45116e30cce5488d567a7cd941ceb1882f5d606a.jpg 148,99

Dziecięce akcesoria dekoracyjne


1878 Magic fabric studio kreacji hello kitty

MAGIC FABRIC STUDIO KREACJI z Hello Kitty.Zestaw dla małej artystki. Teraz możesz tworzyć i realizować swoje kreatywne pomysły – bez szycia i bez kleju, materiał łączy się sam! Stwórz popularną Hello Kitty! Zestaw zawiera: Magiczną prasę, 6 arkuszy z kształtami, kartkę z życzeniami, ramkę na zdjęcie, gąbeczki, zawieszki, sznureczki, naklejki, instrukcję oraz przewodnik po postaciach. Wiek: od 6 lat….


1439 Kolorowy cyrk

Naklejki ścienne Cyrk.Wzór na arkuszu 50x70cm. Przykładowe wymiary, małpka 20x17cm, słoń 35x25cm.Materiał przezroczysta folia Eco-friendly, klej na bazie wody w technologii przyklej-odklej-przyklej.Dekoracje można przykleić na każdej gładkiej powierzchni, ściany, szkło, metal, drewno szlifowane, tapety nieteksturowana, okna, płytki, drzwi, lustra, stoły, krzesła, lodówkę. Aplikacje samoprzylepne, wycięte, gotowe do użycia i łatwe w zastosowaniu. Można je łatwo usunąć bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. …


1184 Szkicownik make up & hair

Kolorowanka Make-Up & Hair Sketch PortfolioDuży szkicownik z szablonami włosów i elementami twarzy.Szkicownik składa się z:-40 kartek -7 stron plastikowych szablonów (ponad 100 szablonów)-kartka do podpisu-kartki z instrukcją -kartki z detalami(namalowane) -kartki z paletą kolorówCałość w formie kołonotesu w plastikowej okładce 26x24cm….


1955 Zestaw z pociągiem i ludźmi „ósemka”

Zestaw z pociągiem i wiaduktem, klasyczna „ósemka”.Zestaw zawiera 40 elementów, czyli wszytko to co widać na zdjęciu.Jest to klasyczny zestaw torów tworzących trasę w kształcie ósemki.Przybliżona wielkość po rozłożeniu:  104 x 46cm.Od 3 roku życia.Bigjigs® Rail to jedna z największych serii kolejek drewnianych dostępnych na świecie. Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy elektryczne, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Produkty są kompatybilne z zabawkami popularnych firm produkujących zestawy kolejek drewnianych (Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn, itp.)….tapeta trójwymiarowa, pikselizacja obrazu, różowe róże, relax time, inspiracje przedpokoju w bloku, fototapety wodospady, obraz dziewczynki, czarno biale tapety, magic gifts, bajki o kotach dla dzieci, gwiazdki naklejki, sentencja dla nauczyciela, fototapeta dla dziecka, panel szklany kuchnia, rysunki na ściane…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation