Site Loading

2157 Osłonki przeciwsłoneczne piraci z karaibów

Zasłonki Disney Piraci z Karaibów.Komplet 2 szt.Zasłonki przeciwsłoneczne są wykonane z wytrzymałych materiałów bezpiecznych dla dzieci i ozdobione kolorowymi obrazkami przedstawiającymi ulubione postacie i sceny z bajek Disney.Zasłonki są mocowane do szyby za pomocą przyssawek, które przed użyciem należy zanurzyć na chwilę w ciepłej wodzie, aby stały się bardziej elastyczne przed przyczepieniem do szyby. Przyssawki dokładnie i mocno przylegają do szyby, uniemożliwiając przypadkowe odczepienie zasłonki. Zasłonki przeciwsłoneczne Disney nie tylko osłaniają przebywające w samochodzie dziecko przed silnymi promieniami słonecznymi, ale także zdobią wnętrze auta i uprzyjemniają dziecku czas podróży. Produkt nie zawiera ftalanów. Wymiary: 44×35 cm…


Kreatywna Zabawa Djeco

ProductUrl


https://image.weben1.com/i/456/0/403faf586d9c1912caae17c211d34f058c3a7855.jpg 199

Tapety


1889 Miarka wzrostu syrenka

Miarka wzrostu Syrena.Samoprzylepna z możliwością odklejenia i ponownego przyklejenia.Pomiar od 20 do 170 cm.Zestaw na dwóch arkuszach o wymiarach 32x60cm każdy….


2047 Lampka nocna i projektor slajdów nasa

Eureka Toys Space Explorer Room Projector.Zabawka 2w1, może służyć jako lampka nocna, oraz jako rzutnik dołączonych slajdów.Lampka posiada trzy wymienne dyski ze zdjęciami NASA, w sumie 24 obrazy.Może również służyć jak lampka nocna.Zestaw zawiera trzy dyski z 24 wysokiej jakości kolorowymi zdjęciami NASA i zdjęciami z Teleskopu Hubble’a. Slajdy przedstawiają statki kosmiczne, astronautów, planety i mgławice.  Dzięki regulowanej ostrości możemy otrzymać wyraźny obraz  nawet 1 metrowej wielkości.Do działania zestawu potrzebne 3 baterie AA, nie dołączone do zestawu….


635 Border barbie

Bordiura BarbiePasek dekoracyjny „Przyklej – Odklej”, wielokrotnego użytku. Idealnie przylega do każdej gładkiej powierzchni. Nie pozostawia żadnych śladów ani zabrudzeń.Długość: 4,57mSzerokość: 12,8cmPytania i odpowiedzi na temat aplikacji przyklej-odklej….


1986 Słoneczny podgrzewacz green science

GREEN SCIENCE Słoneczny Podgrzewacz wody, oraz mini piec.Zestaw do samodzielnego wykonania modelu PIECA SŁONECZNEGO I PODGRZEWACZA WODY.Zbuduj miniaturowe modele pieca słonecznego i słoneczny podgrzewacz wody.Odkryj energię słoneczną – zielone i odnawialne źródło energii.ZAWARTOŚĆ:1 PUDEŁKO KARTONOWE4 SREBRNE KARTY1 CZARNY PANEL Z OSŁONĄ1 ŁĄCZNIK DO BUTELEK, MIĘKKI WOSKTAŚMA KLEJĄCA2 NAKLEJANE TERMOMETRY (Z NADRUKAMI 70°C I 40°C)1 PRZEZROCZYSTA POKRYWA Z PLASTIKU1 ZAKRĘTKA Z DWOMA OTWORAMI1 PRZEZROCZYSTA RURKA1 MAŁY KWADRAT I 1 DUŻY KWADRAT Z CZARNEGO PAPIERUINSTRUKCJA Z CIEKAWOSTKAMI.UWAGI: Wymagane jest także użycie materiałów dostępnych w domu. Przed ich użyciem zapytaj o to osoby dorosłej.Dla dzieci powyżej 8 lat.Zestaw nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat.UWAGA: WYMAGANY JEST NADZÓR OSOBY DOROSŁEJ.Urządzenia słoneczne mogą osiągać w słoneczne dni wysokie temperatury. …naklejki na ścianę do sypialni 3d, kwiaty obrazy zdjęcia, tapeta styl skandynawski, bajkowy las leszno, naklejki na lustro w szafie, abstrakcyjny obraz, obraz konie, background summer, nowoczesne obrazy do jadalni, ten dom, aranzacja pokoi, naklejki samoprzylepne na ścianę, pokoje nastolatków, obrazy czarno biale, galeryjka, piekne obrazki, róża zdjęcie, lodówki wysokość 160 cm…

https://akmel.eu/content/6-serwis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation