Site Loading

2245 Tapeta 3d czarodziejki wróżki fairies

 Walltastic …tapety następnej generacji. Bardzo szczegółowe obrazy 3D, okulary 3D gratis. Zaprojektowane przez dzieci dla dzieci.Dzięki wyrazistości szczegółów, oraz trójwymiarowej technice  dziecko (zresztą ty również) poczuje się jak we wnętrzu świata przedstawionego na tapecie. Magiczne WróżkiPozwól dziecku przenieść się do czarodziejskiej krainy skrzydlatych wróżekNiesamowity efekt realności i głębi obrazu. Dane techniczne:wymiary: 2438 mm wysokości na 3048 mm szerokości- 12 równych i łatwych do położenia kawałków (około 508mm na 1219mm)  (nie musisz przycinać jak zwykłą tapetę w rolkach) – zmywalna powierzchnia tapety – używasz zwykłego kleju do tapet papierowych – można przykleić na poprzednią tapetę – polska instrukcja krok po kroku- gdy Twoja ściana jest większa możesz tapetę położyć centralnie- gdy Twoja ściana jest mniejsza możesz tapetę dociąć…


1977 Duży dźwig

Duży drewniany dźwig.Dzieciaki pokochają ten wspaniały, drewniany dźwig.Obraca się o 360 stopni i za pomocą magnesu przenosi ładunki.Jest to doskonały dodatek do każdego zestawu kolejki drewnianej.Wysokość:  22cmWiek: 3 Years +Ten dźwig jest kompatybilny z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, itp.)….


2044 Mini projektor slajdów space – kosmos

Natural History Museum – Picture viewer.Podręczny, kieszonkowy projektor slajdów, wzór SPACE – KOSMOS.Po prostu przyłóż do oka, spójrz pod światło i oglądaj slajdy z obrazami NASA. Przekręć kółkiem aby zmienić obrazek.Zestaw zawiera mini projektor z zawieszką na szyję, oraz trzy dyski z 24 kosmicznymi obrazami.Od 6 roku życia….


1954 Zestaw z pociągiem "ósemka"

Zestaw z pociągiem CN i wiaduktem, klasyczna „ósemka”.Zestaw zawiera 30 elementów.Jest to klasyczny zestaw torów tworzących trasę w kształcie ósemki.W odróżnieniu od jego podstawowej wersji, zawiera pociąg CN – kolei kanadyjskich – z wagonem towarowym i hamulcowym. W zestawie również autko, ludzie, drzewka i domek.Przybliżona wielkość po rozłożeniu:  104 x 46cm.Od 3 roku życia.Bigjigs® Rail to jedna z największych serii kolejek drewnianych dostępnych na świecie. Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy elektryczne, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Produkty są kompatybilne z zabawkami popularnych firm produkujących zestawy kolejek drewnianych (Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn, itp.)….


69 Zabawki plastyczne

Farbki i kredkitapety do pokoju dla chłopca, obrazek morze, niedzwiedz gryzli, mak rysunek, motywy tapety, fototapety lublin, naklejkomania cytaty, fresca, dystyngowanie, fototapeta na ścianie, oklejanie drzwi okleiną samoprzylepną, tapety z piłkarzami polski, plakat personalizowany, fototapety do biura, obrazy kwiaty róże, ty ja, szablon drzewo, tapety do kuchni 3d, napis na ścianę rodzina, abstrakcja fototapeta, i adore you, mapa kontury…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation