Site Loading

2581 Drewniany zegar układanka

Stojący zegar warstwowy to układanka pionowa, która pomoże dziecku w nauce odmierzania czasu.Wymiary.: 16 x 25 x 5Od 18 miesiąca  życia….


1633 Pentel pastele olejne oil pastels

Pentel Arts Oil Pastels.Lśniące, długotrwałe, nieblaknące kolory.Pastele olejne o okrągłym przekroju. Mogą być używane na papierze, tablicach lub płótnie. Uzyskuje się czyste, trwałe i odporne na blaknięcie kolory. Bezpieczne dla dzieci. Posiadają atest PZH HŻ/07948/96.Pastele olejne marki Pentel to jedne z bardziej cenionych artykułów plastycznych na świecie. Bogactwo kolorów, miękkość i lekkość użytkowania sprawiają, że rysowanie nabiera zupełnie nowego znaczenia i jakości. Swobodne łączenie kolorów oraz łatwość uwalniania pigmentu umożliwiają tworzenie pięknych, niezwykle kolorowych i pełnych obrazów.Proponowane przez nas pastele mogą być używane zarówno na papierze, jak również płótnie, drewnie czy rozmaitych tablicach. Dzięki swoim doskonałym właściwościom z całą pewnością zostaną one docenione przez profesjonalistów, którzy nie tolerują żadnych kompromisów.Pastele olejne Pentel to jakość stworzona do szczególnych zadań….


https://image.weben1.com/i/456/0/66eb3c3ea5c874b935ae36f1a7179e349b060444.jpg 49

Pozostałe zabawki


2366 Tapeta princess ramki

Wysokiej jakości tapeta do pokoju dziecięcego firmy Decofun.Disney Princess, księżniczki z ramkami.papierowa zmywalna odporna na światło długość 10 m, szerokość 53 cm …obrazy salon, tapeta cegła biała, tapeta rasch, militaria co to, cytaty z disneya, textil, szablony malarskie drzewa, esprt, maskownica kaloryfer, młody człowiek, ciekawe ściany, fototapeta wenecja, tapetyu, obrazy klasyczne do salonu, szary wilk…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation