Site Loading

13594 Bord cars auta world

Pasek dekoracyjny z serii DISNEY PIXAR CARS.Wymiary: 20cm szer./ 2,5m długości.Dekoracyjny pasek ozdobny z bohaterami filmu Auta 2.Bordiura jest  samoprzylepna i łatwa w zastosowaniu.Nie brudzi ścian i nie pozostawia śladów po odklejeniu….


1560 Tapeta dzwoneczek fairies wróżki czarodziejki

Wysokiej jakości tapeta do pokoju dziecięcego z postacią Dzwoneczka.Disney Fairies Wróżki Czarodziejkipapierowa zmywalna odporna na światło  przesunięcie wzoru: dowolnedługość 10 m, szerokość 53 cm …


13470 Szkicownik kolorowanka top model shopping tour

Szkicownik Top Model Shopping Tour.Zaprojektuj swój sklep.Zestaw pozwala na zaprojektowanie 13 sklepów oraz posiada 6 stron z naklejkami….


2622 Drewniana kolejka zestaw drogowo kolejowy

Kolejka drewniana, zestaw Drogowo Kolejowy.Ten drewniany zestaw drogowo – kolejowy doskonale nadaje się do zabawy i rozwijania wyobraźni dziecka. Zestaw składa się z przeróżnych elementów drogowych i kolejowych, a także m.in. pojazdów, znaków drogowych i budynków (wszystkie elementy można także użyć z zabawkami z innych zestawów Bigjigstoys). Duża liczba akcesoriów sprawia, że dzieci bawią się nimi bez końca, a przez to również rozwijają swoją zręczność i koordynację wzrokowo – ruchową.Zestaw zawiera 80 elementów, po rozłożeniu 116x75cm.Od 3 roku życia.Bigjigs® Rail to jedna z największych serii kolejek drewnianych dostępnych na świecie. Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy elektryczne, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Produkty są kompatybilne z zabawkami popularnych firm produkujących zestawy kolejek drewnianych (Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn, itp.)….


Producent brainstorm

ShopProductId


2336 Border kubuś puchatek nad rzeką

Border – samoprzylepny pasek dekoracyjny firmy Decofun.Disney Kubuś PuchatekDo naklejania na gładkie powierzchnie takie jak ściany, meble itp.Może służyć jako samodzielna ozdoba lub jako uzupełnienie wystroju (np. naklejek, oświetlenia itp.),oraz jako maskowanie połączenia tapety i ściany.Wymiary:Szerokość -15,9 cm ; Długość – 5 m…montaż paneli ściennych pcv na klej, jak okleić kanty mebli, ściana w gwiazdki, ryba obrazek, fototapety optycznie powiększające, czarne ściany w kuchni, tkanina niewymagająca prasowania, fototapety do kuchni samoprzylepne, naklejka do łazienki, bukiet polnych kwiatow, tapeta w gwiazdy, tapeta tłoczona, tapety ścienne dla dzieci, witraż samoprzylepny, cytaty na zdjecia, kawa cytaty, mapa ś, naklejki do salonu, fototapeta kominek, przeźroczysta tapeta, naklejki na drzwi, bajka o krolikach, oko lwa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation