Site Loading

13613 Podwójny most

Podwójny most.W komplecie most, podpory i tory.Wykonany z wysokiej jakości drewna i wykończona detalami z malowanej cegły.Wiek: 3+Wymiary: wysokość 10cm, głębokość 10cm, długość z torami 58cm….


1824 Lokomotywa tajfun

Lokomotywa Tajfun.Tajfun dzielnie służył liniom brytyjskich kolei Romney, Hythe and Dymchurch w latach 80-tych.Ta wspaniałej jakości drewniana replika zachwyci każdego małego (a może nie tylko) entuzjastę kolei. Lokomotywa wykorzystuje system magnesów do łatwego łączenia z dodatkowymi wagonami takimi  jak wagon z węglem dołączany w zestawie.Długość lokomotywy 12,5 cm, weglarka 5 cm.Wiek 3 + Bigjigs® Rail to jedna z największych serii kolejek drewnianych dostępnych na świecie. Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy elektryczne, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Produkty są kompatybilne z zabawkami popularnych firm produkujących zestawy kolejek drewnianych (Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn, itp.)….


2888 Lampka push monster high

Lampka dotykowa na baterie z serii Monster High.Włączenie lampki następuje po naciśnięciu jej przedniej części.Lampka zasilana jest czterema bateriami typu paluszek (AA) brak w zestawie.Średnica: 14cm…tapeta w kwiaty, naklejki na ścianę do pokoju niemowlaka, szablony na ścianę dla dzieci, invincible, modne fototapety, tapety geometryczne, tapeta gwiazdy, obrazy do salonu 3d, naklejki na ścianę napisy, bedoes tapeta, tpaety, nowy jork empire state building, cytaty gothic, kwiaty fioletowe, niebiescy tapety, fototapeta dla chłopców, obraz do sypialni…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation