Site Loading

13617 Drewniana kolejka dookoła świata

Drewniana kolejka „Dookoła Świata”.Zestaw zawiera 73 elementy min. znane budynki.Zestaw uczy i bawi i jest przeznaczony dla najmłodszych użytkowników kolejek. Podróżując pociągiem uczestnik zabawy odwiedza osiem światowej sławy budynków (Paryż, Londyn, Nowy Jork, Giza, Pizza itd. ), dając mu jednocześnie możliwość samodzielnego ich składania – budynki składają się z kilku elementów mocowanych na tzw. rzepy. Ich montaż nie sprawi najmłodszym żadnej trudności. Wymiary: Po zmontowaniu zestawu ma on wymiary 105 cm x 68 cm. Od 3 roku życia.Bigjigs® Rail to jedna z największych serii kolejek drewnianych dostępnych na świecie. Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy elektryczne, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Produkty są kompatybilne z zabawkami popularnych firm produkujących zestawy kolejek drewnianych (Woodyland, Brio, Tesco, IKEA, Eichhorn, itp.)….


2623 Serwis do kawy

Śliczny kolorowy serwis do kawy z tacką.Ten zestaw będzie idealnym rozwiązaniem na lalkową lub misiową imprezkę.W zestawie wszytko to co widać na zdjęciu – 18 częściWymiary tacy: 21×14 cm.Od 12 miesiąca….


13574 Tapeta cars auta pixar flizelinowa

DISNEY PIXAR CARS AUTAMQ nad łóżkiem dziecka? To możliwe!fototapeta na flizeliniewysokość: 0,92mszerokość: 2,54milość części: 2klej w zestawieprodukt licencjonowany…


636 Border samoloty

Bordiura SamolotyPasek dekoracyjny „Przyklej – Odklej”, wielokrotnego użytku. Idealnie przylega do każdej gładkiej powierzchni. Nie pozostawia żadnych śladów ani zabrudzeń.Długość: 4,57mSzerokość: 12,8cmPytania i odpowiedzi na temat aplikacji przyklej-odklej….


PreviousPrice 156


https://image.weben1.com/i/456/0/45116e30cce5488d567a7cd941ceb1882f5d606a.jpg 148,99

Dziecięce akcesoria dekoracyjne


10093 Fototapeta na flizelinie kubuś puchatek nad rzeką xl

Tapeta flizelinowa Disney Kubuś Puchatek nad rzeką.Format XL:szerokość: 2,08mwysokość: 1,46mKlej w zestawie.Wysyłka w bezpiecznej tubie.Zalety tapet na flizelinie:- klejem smarujemy tylko ścianę i przykładamy suche pasy-  można ją całkowicie usuwać na sucho- brak substancji szkodliwych dla środowiska i zdrowia- ulega biologicznemu rozkładowi…meble kuchenne obrazy, obrazy mapy, obrazy wiosenne, drzewo o różowych kwiatach, fototapeta mapa europy, tropikalna tapeta, fototapety z piłką nożną, naklejki na ścianę drzewa, czym kleić plexi, biały wilk tapeta, naklejki na samochód, anime, tapeta w zielone liście, tapeta do gabinetu, pióra wokół oczu sowy, tapety w stylu retro…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation