Site Loading

39 Pozostałe zabawki

Pociągi i kolejki


13435 Pojemnik ze szkłem na owady

Pojemnik na owady ze szkłem powiększającym.W zestawie pęseta.Wygodna uchwyt do przypięcia.Wymiary: 8x5cm.Od 5 roku życia….


2635 Osłona fotela samochodowego bob budowniczy

OSŁONA TYŁU FOTELABob BudowniczyOsłona chroni przed zabrudzeniami i zniszczeniami tapicerki. Można ją bardzo łatwo założyć jak i zdjąć z fotela.Wymiary: 68×44,5cm.Dzięki zapięciu na rzepy łatwo można zakładać na zagłówek.Aby wyczyścić osłonę z zabrudzeń wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem delikatnego środka do mycia. Osłona chroni tył fotela, a kolorowy wzór z ulubionymi postaciami z bajek Disney uprzyjemnia dziecku czas podróży….


2392 Naklejki piankowe syrenka arielka

Zestaw trzech piankowych dekoracji z Syrenką Arielką. Dekoracja wykonana  ze specjalnej pianki miękkiej i miłej w dotyku, mocowana jest za pomocą taśmy dwustronnej dołączonej do produktyDo umieszczenia w dowolnym miejscu: drzwi, okna, meble, ściany itp.  Wymiary około 28x20cm….



fototapety piłkarskie, biała okleina, napisy na ścianę do salonu, fajne wzory na ściane, obrazy na ścianę tryptyki, czarno białe cytaty, fototapeta dziecięca, malarstwo abstrakcyjne, babcia obrazek, tapeta w cegły, plakat z jeleniem, fototapety do sypialni kwiaty, tapeta na ścianę dla dzieci, flower black and white, plakat do łazienki…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation