Site Loading

15714 Zestaw naklejek-naklejki disney winnie the pooh kubuś puchatek

15714 Zestaw naklejek-naklejki disney winnie the pooh kubuś puchatek

Room Decor Kit Walltastic – Zestaw naklejek do dekorowania pokoju dziecka.Wzór Kubuś Puchatek – Disney Pooh.Zestaw zawiera 79 naklejek wraz z miarką wzrostu w ładnej kolorowej walizce. Naklejki są łatwe w użyciu, wycięte po obrysie do naklejania na każdą gładką powierzchnię. Nie pozostawiają śladów na klejonej powierzchni, oraz nadają się do ponownego naklejenia w innym miejscu, tzw. system przyklej-odklej-przeklej.Polska instrukcja obsługi.Naklejki renomowanej brytyjskiej firmy specjalizującej się w tapetach dla dzieci….


98 Dziecięce akcesoria dekoracyjne

Naklejki dla chłopców


2896 Okleina folia samoprzylepna tablica zielona 67,5cm

Self Adhesive Foil GEKKOFIX.Samoprzylepna okleina jak zielona tablica. Pisz i ścieraj do woli.Szerokość 67,5cm, cena dotyczy 0,5 metra bieżącego.Chcesz kupić 3 metry bieżące ? Wpisujesz 6 sztuk.Najwyższej, światowej jakości holenderskie okleiny samoprzylepne, znane do niedawna pod innymi, znanymi markami, teraz dostępne są pod marką GEKKOFIX.Instrukcja montażu:Przydatne akcesoria: nożyczki lub nożyk, szmatka, czasami suszarka. Powierzchnię oklejaną dokładnie odtłuścić (denaturat, benzyna ekstrakcyjna inne).Wyciąć odpowiedni rozmiar foli.Odkleić część papieru i stopniowo przyklejać. W razie potrzeby podgrzewamy suszarką, folia robi się wówczas plastyczna i dopasowuje się do oklejanej powierzchni. Zawsze wygładzamy od środka ku krawędziom dla uniemożliwienia powstawania pęcherzy powietrznych.Nadmiar odcinamy ostrym nożykiem.Nie wyszło, odklej i spróbuj ponownie. Klej uzyskuje pełną przyczepność po kilku godzinach….


Pociągi i kolejki Small foot

ProductUrl


1439 Kolorowy cyrk

Naklejki ścienne Cyrk.Wzór na arkuszu 50x70cm. Przykładowe wymiary, małpka 20x17cm, słoń 35x25cm.Materiał przezroczysta folia Eco-friendly, klej na bazie wody w technologii przyklej-odklej-przyklej.Dekoracje można przykleić na każdej gładkiej powierzchni, ściany, szkło, metal, drewno szlifowane, tapety nieteksturowana, okna, płytki, drzwi, lustra, stoły, krzesła, lodówkę. Aplikacje samoprzylepne, wycięte, gotowe do użycia i łatwe w zastosowaniu. Można je łatwo usunąć bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. …czarna cegla, fototapeta 3d do salonu, tapety pokój, bimago fototapety 3d, dekoracje ścienne z drewna, obrazy z cytatami na ścianę, obrazy do kuchni nowoczesnej, stół z obrusem, tapeta w jadalni, naklejki na ścianę kwiaty castorama, rysunek warzywa, nocą, osłony grzejnikowe, bajki z księżniczkami, miękkie zegary, fototapeta mapa polski…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Main Navigation