3 Narzędzia do pielęgnacji trawnika

kosiarki do trawy Stihl

Kosiarki do trawy są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym z ogrodem pokrytym trawnikiem — przejrzyj naszą bogatą ofertę doskonałej jakości kosiarek i zadbaj o schludny wygląd trawy. Oferujemy szeroką gamę typów kosiarek wiodących marek, takich jak Stihl, Honda i Nac, więc znajdziesz coś dla wszystkich budżetów i wymagań, niezależnie od tego, czy trawnik jest duży czy mały.

kosiarka do trawy Stihl

Kosiarki do trawy Stihl

Mamy szeroką gamę kosiarek do trawy, które pomogą Ci znaleźć najlepszą kosiarkę do Twoich potrzeb; Wybierz jedną z akumulatorowych kosiarek akumulatorowych, aby uzyskać najwyższą wygodę, nie będziesz mieć obaw o wtyczki i kable zasilające – ale najlepiej nadają się do mniejszych ogrodów. Kosiarki do trawy Stihl spalinowe to potężna opcja, która zapewnia swobodę poruszania się bez ograniczeń związanych z kablami; mają dłuższy czas pracy, co czyni je idealnymi do większych trawników, a także do ogrodów o bardziej stromych zboczach. Ale jeśli wolisz podłączyć do źródła zasilania, najlepszym rozwiązaniem jest elektryczna kosiarka do trawy. A może kosiarka samojezdna? Szybując na poduszce powietrznej, będziesz mógł nawet przesuwać je z boku na bok, a nie tylko tam iz powrotem. A jeśli twoja trawa jest zbyt długa, aby można było ją prosto włożyć kosiarką, najpierw zajmij się nią jedną z naszych podkaszarek.

Narzędzia do pielęgnacji trawnika

Mamy szeroką gamę narzędzi do pielęgnacji trawnika, które pomogą Ci zadbać o Twój ogród; czy chcesz przyciąć niektóre rośliny lub przyciąć brzydkie jeżyny? Jeśli szukasz sekatorów, jesteś we właściwym miejscu — a my mamy dla Ciebie również nożyce do żywopłotu. Ale jeśli szukasz czegoś, co pomoże ci utrzymać żywopłoty w ogrodzie przy minimalnym wysiłku i maksymalnej wydajności; zamiast tego możesz zainwestować w jedno z naszych nożyc do żywopłotu. Rozważ wysuwaną konstrukcję, aby dotrzeć do szczytów wyższych żywopłotów – w ten sposób nie będziesz musiał wyciągać drabiny z szopy ogrodowej.

kosiarki do trawy Stihl

Dbanie o Twój trawnik

Mamy tak wiele narzędzi i wskazówek dotyczących pielęgnacji trawnika, które pomogą Ci osiągnąć najlepsze rezultaty. Zadbaj o piękny i zdrowy trawnik, podlewając go w porze suchej za pomocą naszego asortymentu węży ogrodowych, aby trawnik był ładny i zielony. Usuń martwą trawę, mech lub zanieczyszczenia za pomocą naszych poręcznych wertykulatorów, to świetny sposób na utrzymanie trawnika w jak najlepszym stanie.

A do zadań ogrodniczych, które wymagają nieco więcej siły — czy to przycinanie grubszych gałęzi drzew, czy nawet rąbanie drewna opałowego — jedna z naszych pił łańcuchowych jest godnym dodatkiem do Twojej kolekcji elektronarzędzi ogrodowych. Mamy wiele wysokiej jakości modeli do wyboru, ale jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem, wersje elektryczne charakteryzują się niższymi prędkościami łańcucha i działają tylko wtedy, gdy aktywnie tniesz, co czyni je najbezpieczniejszym wyborem.

Myjki ciśnieniowe Stihl

Zdecydowałeś, że Twojemu tarasowi ogrodowemu przydałoby się przystroić? Aby gruntownie wyczyścić, aby wyglądał jak nowy, nie można zrobić nic lepszego niż myjki ciśnieniowe Stihl – a są one idealne również do czyszczenia tarasów i samochodów.