Ciekawe Polskie Firmy na 2023 roku

blog 12-min

1. Win-Plast Kamil Brocki

Decydując się na personalizowane zasłony od naszej firmy, masz pewność, że Twój produkt jest dopasowany do Twoich preferencji. Nasze rolety Wrocław doskonale zasłaniają każde okno, niezależnie od zastosowanego stylu zasłony. Każdy pakiet okienny jest dobierany indywidualnie i charakteryzuje się trwałym i pięknym wyglądem końcowym. Zapewniamy pełne wsparcie przy doborze materiału, koloru, rodzaju oraz elementów mocujących do rolet na zamówienie. Dodatkowo wykonujemy kosztorysy, dostarczamy produkty i fachowo montujemy rolety na każdym oknie.

 

INFORMACJE
Nazwa Win-Plast Kamil Brocki
Telefon 735 014 830
Adres Czarnuszkowa 7, 51-180 Wrocław
Strona www https://win-plast.pl/
Email biuro@win-plast.pl

 


2. A&A Biuro Tłumaczeń

We Wrocławiu tłumaczenia pisemne można podzielić na dwie kategorie. Pierwszym z nich są tłumaczenia nieuwierzytelnione, czyli zwykłe. Należą do nich tłumaczenia specjalistyczne. Tłumaczenia uwierzytelnione to jedyny rodzaj tłumaczeń pisemnych dostępny w mieście. Ta klasyfikacja określa charakter treści dokumentu — w tym dane techniczne, prawne i medyczne. Wykonujemy uwierzytelnione tłumaczenia przysięgłe aktów urodzenia, aktów małżeństwa, praw jazdy, odcinków wypłat, aktów zgonu i innych. Dodatkowo tłumaczymy dyplomy, świadectwa, wyniki testów i inne materiały pisemne.

 

INFORMACJE
Nazwa A&A Biuro Tłumaczeń
Telefon 665 054 900
Adres Kazimierza Wielkiego 67/128, 50-077 Wrocław
wejście B, 1 piętro, lok. 128
Strona www https://www.aia-tlumaczenia.pl/
Email biurojg@aia-tlumaczenia.pl

 


3. PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski

Stolarnia Kredens to stolarz z wieloletnim doświadczeniem, który świadczy kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, dobór materiałów, pomiary, produkcję oraz montaż. Świadczymy również usługi dla mieszkańców Warszawy i okolic, w tym wykonujemy meble na wymiar. Tworzenie pięknych mebli to nasz zawód. Nasze kreacje są inspirowane szczerą miłością do rzemiosła. Meble stolarskie i kuchnie na wymiar Warszawa w gamie warszawskiej stolarni doskonale sprawdzą się w kuchniach, sypialniach, gabinetach i nie tylko!

INFORMACJE
Nazwa PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski
Telefon +48 575 807 214
Adres Ignacego Paderewskiego 22, 04-438 Warszawa
Strona www https://stolarstwo-kredens.pl/
Email kontakt@stolarstwo-kredens.pl

 


4. Qpack Łukasz Waliwender

Firma QPACK oferuje kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie Warszawy, Polski i zagranicy. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów z niesamowitą energią do pracy! Posiadamy odpowiednio przygotowane środki transportu, aby tanio i profesjonalnie przeprowadzić przeprowadzkę domów, mieszkań, firm i biur. Działamy lokalnie na terenie miasta Warszawy i obsługujemy następujące obszary: Ursynów, Mokotów, Bemowo, Bielany, Wilanów, Białołęka, Targówek, Śródmieście, Praga Północ, Włochy, Tarchomin, Wola, Ochota, Praga Południe i Wawer. Ponadto przeprowadzamy bezproblemowo i tanio przeprowadzki Warszawa. Oferujemy specjalistyczne materiały o właściwościach opakowaniowych i etykietowych. Przed wykonaniem usługi nasi eksperci uzgodnią z Państwem wszystkie szczegóły realizacji, zaproponują koszty oraz skoordynują pracę ekipy przy załadunku, transporcie i rozładunku mienia w miejscu docelowym. Oferujemy przeprowadzki Warszawa dla firm i osób prywatnych.

 

INFORMACJE
Nazwa Qpack Łukasz Waliwender
Telefon +48 516 643 620
Adres Milenijna 43/2, 03-130 Warszawa
Strona www https://www.qpackprzeprowadzki.pl/
Email lwaliwender@qpackprzeprowadzki.pl

 


5. Agencja eventowa Event Show Group

Event Show Group to profesjonalna organizacja eventów Kraków oferująca kompleksową obsługę w zakresie organizacji wydarzeń kulturalnych, imprez masowych, eventów oraz koncertów. Firma koncentruje swoją działalność na mieście Kraków (małopolska) i jego okolice – Tarnów, Nowy Sącz, Katowice itp. Jako agencja eventowa wydarzenia na przestrzeni lat zgromadziły bogate portfolio wydarzeń dla wielu ważnych instytucji kulturalnych oraz firm prywatnych.

INFORMACJE
Nazwa Event Show Group
Telefon +48 514 072 640
Adres Amazonek 21, 30-298 Kraków
Strona www https://www.eventshowgroup.pl/
Email eventshowgroup@gmail.com

 


6. KLM Meble

KLM Meble to profesjonalna firma specjalizująca się w aranżacji wnętrz, meblach kuchennych na wymiar oraz wysokiej jakości sprzęcie. Nasze projekty na kuchnie Poznań są zawsze dopasowane do potrzeb naszych klientów, którzy zwracają się do nas po dyskrecję, wyrafinowanie i kreatywną pomoc. Zapraszamy klientów z okolicznych miejscowości i krajów jak również klientów indywidualnych z Poznania. Zachęcamy również firmy zlokalizowane na terenie miasta i okolic do skorzystania z naszych usług.

INFORMACJE
Nazwa KLM Meble
Telefon +48 662 745 470
Adres Rzemieślnicza 7, 62-002 Suchy Las
Strona www http://www.klmmeble.pl/
Email klmmeble@klmmeble.pl

 


7. Pawilony Premium

Nowoczesne i całoroczne kontenery mieszkalne z kuchnią i łazienką, które oferujemy jako producent, wykonane są z wysokiej jakości blachy. Wykorzystujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe oraz konstrukcje stalowe. Poszczególne kontenery mieszkalne z zewnątrz są impregnowane i malowane na wybrany kolor. Produkujemy kontenery mieszkalne 35m2, 50m2 i inne rozmiary przez cały rok. Nasz konfigurator zawiera wszystkie możliwe dodatki do kontenera wraz z ich cenami. Mogą to być dodatkowe okna, drzwi, rolety, armatura wodna, klimatyzacja itp. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

 

INFORMACJE
Nazwa Kontenery Premium sp. z o.o.
Telefon +48 530 330 110
Strona www https://pawilonypremium.pl/
Email pawilonypremium@gmail.com

 


8. Szkoła jazdy na Nartach Pierwszy Krok

Szkoła Narciarska Rzeczka oferuje lekcje narciarstwa klasycznego, biegowego i snowboardu na wyciągu narciarskim „Górnik” we wsi Rzeczka w Górach Sowich. Tereny narciarskie są zaśnieżone i zadbane, dzięki czemu doskonale nadają się do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, a także do jazdy rekreacyjnej i sportowej. Również dzięki oświetleniu możemy cieszyć się jazdą nocą w firmie narty Rzeczka.

 

INFORMACJE
Nazwa Pierwszy Krok
Adres Rzeczka 36b, 58-320 Rzeczka
Telefon +48 502 112 416
Strona www http://www.rzeczka-narty.pl/
Email pierwszykrok.rzeczka@gmail.com

 


9. Larma Tomasz Jagodziński

Instalujemy profesjonalne systemy monitoringu domowego i CCTV dla firm, warsztatów produkcyjnych, szkół i innych miejsc. Gwarantujemy kompleksową obsługę obejmującą ekspertyzę monitoringu, kamer i CCTV monitoring Wrocław, projekt, instalację i montaż. Wdrażane przez nas systemy znacznie poprawiają rzeczywiste i postrzegane bezpieczeństwo oraz chronią miejsce pracy przed nieuczciwymi pracownikami. Aparaty fotograficzne stają się z roku na rok coraz bardziej przystępne dzięki temu, że mogą je dostać nawet małe firmy.

 

INFORMACJE
Nazwa Larma Tomasz Jagodziński
Telefon 784 732 283
Adres Leśna 6, 55-100 Kobylice
Strona www https://larma.pl/
Email biuro@larma.pl

 


10. Kamal Serwis

 

INFORMACJE
Nazwa Kamal
Telefon 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www pogotowie kanalizacyjne Gliwice
Email biuro@kamal-serwis.pl

 


11. Busy Holandia

 

INFORMACJE
Nazwa Busy Holandia
Telefon 662 492 950
Strona www http://busyholandianiemcy.pl/
Email vipbus1@interia.pl

 


12. MK Rusztowania

Firma MK Od 2017 roku, czyli stosunkowo młodego wieku, na rynku usług budowlanych kwitnie rusztowanie. Dzięki temu cechuje się naprawdę świeżym i nowoczesnym podejściem do biznesu. Ambicja rozwoju sprawia, że ​​oferowany wynajem rusztowań jest tak tani i profesjonalny! W ekipach firmy znajdują się monterzy rusztowań z wieloletnim doświadczeniem. Ważne jest dla nas zarówno przygotowanie fizyczne, jak i teoretyczne. Wiemy, że nie należy oszczędzać na profesjonalistach i ich szkoleniu, ponieważ od tego zależy bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji.

INFORMACJE
Nazwa MK Rusztowania
Telefon 660 462 785
Adres Irysowa 31, 51-117 Wrocław
Strona www Wynajem rusztowań Wrocław
Email m.k.rusztowania@wp.pl

 


13. Budstone

W oparciu o mikrocement i inne technologie wykorzystania betonu architektonicznego wykonujemy i odnawiamy różne powierzchnie: tarasy, schody, podłogi. Naszą specjalnością są piękne posadzki żywiczne. Dodatkowo możemy tą techniką stworzyć piękny efekt zewnętrznej kostki brukowej, tarasów, ścian, schodów czy elewacji. Oferujemy szkolenia, sprzedaż materiałów budowlanych oraz wdrażanie rozwiązań z mikrocementu, betonu architektonicznego, posadzek dekoracyjnych, tłoczonych, polerowanych, żywicznych, epoksydowych, cienkowarstwowych i mikrobetonowych.
INFORMACJE
Nazwa Budstone
Telefon 533 244 803
Adres Centrum 567, 34-382 Wieprz
Strona www https://www.budstone.eu/
Email produkcja@poczta.fm

 


14. Biuro rachunkowe Rachmistrz

Nadmienić należy, że biuro rachunkowe w Rachmistrzu objęte jest ubezpieczeniem OC z tytułu prowadzenia ksiąg rachunkowych. Oferowane usługi księgowe są w pełni legalne i oparte na polskim prawie. Mimo wieloletniego doświadczenia nie ustajemy w nauce i szkoleniach zawodowych. W przypadku księgowości wiedza pozwala zaoszczędzić czas i zasoby, co wpłynie korzystnie na rozwój firmy.

INFORMACJE
Nazwa Rachmistrz
Telefon 509 725 575
Adres Powstańców 25a, 31-422 Kraków
Strona www biuro rachunkowe Kraków
Email ksiegowosc@rachmistrz.krakow.pl

 


15. Kriskon Klimatyzacja

W bardzo atrakcyjnych cenach oferujemy naszym klientom z Wrocławia i okolic urządzenia takie jak klimatyzatory największych i sprawdzonych producentów. Dobieramy urządzenia nie tylko pod względem parametrów, ale przede wszystkim chcemy, aby nasi klienci nie mieli żadnych usterek w swoim klimatyzatorze przez długie lata. Klimatyzacja, a właściwie jej brak, to problem, o którym najczęściej wspominamy tylko latem. Zadbaj o komfortową temperaturę w pomieszczeniu już dziś! Głównym obszarem działalności naszej firmy jest klimatyzacja Wrocław, jednak montaż, montaż oraz serwis klimatyzacji to usługa, którą świadczymy na terenie całego województwa dolnośląskiego!
INFORMACJE
Nazwa Kriskon Klimatyzacja
Telefon +48 792 120 180
Adres Morelowa 1, 55-010 Smardzów
Strona www https://kriskonklimatyzacja.pl/
Email kriskon.kz@wp.pl

 


16. Hotel Zielony Zakątek

 

INFORMACJE
Nazwa Hotel Zielony Zakątek
Telefon 29 764 32 55
Adres Susk Stary 10, 07-411
Strona www hotel Ostrołęka
Email biuro@zielonyzakatek.net

 


17. LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe

 

INFORMACJE
Nazwa LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe Sp. z o.o.
Telefon 698 43 43 53
Adres Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław
Strona www zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu
Email kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

 


18. Optisolar PV Kamil Burczaniuk

 

INFORMACJE
Nazwa Optisolar PV Kamil Burczaniuk
Telefon 781 033 446
Adres Górne 30a, 21-310 Bezwola
Strona www fotowoltaika Lublin
Email optisolarpvbiuro@gmail.com

 


19. Radca Prawny Leszek Chmura

Radca prawny Wrocław Leszek Chmura jest kompetentnym prawnikiem, którego celem zawodowym jest skuteczne i profesjonalne doradztwo prawne. Adresatami ich usług są klienci indywidualni, firmy oraz instytucje. Zakres oferowanej pomocy prawnej obejmuje doradztwo prawne, w tym analizę dokumentów, przygotowywanie pism procesowych, sporządzanie projektów umów oraz reprezentację przed organami administracji publicznej, w sporach sądowych i postępowaniach pozasądowych. Radca prawny doskonale orientuje się w wielu dziedzinach prawa, w szczególności w prawie cywilnym, handlowym, administracyjnym, pracy i rodzinnym.

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmura
Telefon +48 602 350 035
Adres Bolesława Drobnera 32 (parter), 50-257 Wrocław
Strona www https://lex.germanica.pl/
Email radca.prawny@germanica.pl

 


21. Geodeta Namysłów Geo-Dis

Świadczymy terminowo i solidnie usługi geodezyjne i pomiarowe na terenie całej Polski, w szczególności na terenie miasta Namysłów i okolic. Każde zadanie traktujemy poważnie i starannie. Nasz geodeta Namysłów wykonuje dla Państwa: geodezyjne usługi inwestycyjne, mapy do celów projektowych, tyczenie sieci, wytyczenie nieruchomości, granice przebudowy, inwentaryzację, tyczenie budynków, pomiary specjalne, pomiary dronem, usługi niwelacyjne, pomiary terenowe i inne. Biuro Geodezyjne Geo-Dis działa na rynku od wielu lat i przez ten czas zdobyło bogate doświadczenie. Cechują nas atrakcyjne ceny, terminowość wykonania oraz nowoczesne metody pracy.

 

INFORMACJE
Nazwa GEO-DiS Usługi Geodezyjno-Kartograficzne
Telefon +48 600 237 024
Adres Grunwaldzka 19a, 46-100 Namysłów
Strona www https://geo-dis.pl/
Email biuro@geo-dis.pl

 

 


22.  ViralMedia Seo

 

INFORMACJE
Nazwa ViralMedia
Telefon +48 607 410 420
Adres Orzechowa 45/12, 50-540 Wrocław
Strona www pozycjonowanie stron www Wrocław
Email pozycjonowanie.viralmedia@gmail.com

 


23. Tłumaczenia Germanica

Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych, ustnych i przysięgłych. Tłumaczenia wykonują doświadczeni tłumacze – specjaliści, którzy zajmują się konkretną tematyką i łączą umiejętności językowe oraz wiedzę z określonej dziedziny. Wszyscy tłumacze zobowiązani są do zachowania poufności powierzonych im materiałów. Wiemy, że jakość tłumaczeń i czas realizacji mają dla naszych klientów szczególne znaczenie. Tłumaczymy szybko i perfekcyjnie. Od wielu lat jesteśmy liderami branży tłumaczeniowej jako biuro tłumaczeń Wrocław. Zapewniamy, że wszystkie otrzymane przez nas dokumenty, pisma i tłumaczenia będą traktowane jako poufne i bezpiecznie przechowywane w naszej centrali we Wrocławiu. Pracujemy w oparciu o dyskrecję i troskę o dobro naszych Klientów. Każdą ofertę staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.

 

INFORMACJE
Nazwa Germanica
Telefon +48 507 187 504
Adres Drobnera 32, 50-257 Wrocław
Strona www https://www.germanica.com.pl/
Email kontakt@germanica.com.pl

 


24. Magyarorszag

Konténergyártó Az AJP a kezdetektől fogva az igényes moduláris és ipari építőiparban tevékenykedik. Ajánlott kereskedelmi és iroda pavilonjainkat, lakókonténer és szociális konténereinket, valamint kapuházainkat modern dizájn és precíz kivitelezés jellemzi! A legjobb minőségű burkolatokból készült innovatív homlokzati rendszereink használatának köszönhetően konténereink és pavilonjaink vonzó és egyedi megjelenést kapnak.

 

INFORMACJE
Nazwa  
Telefon
Adres
Strona www https://magyarorszag-kontener.hu/
Email

 


25. Biuro geodezyjne Rynek

INFORMACJE
Nazwa Geodeta Rynek
Telefon 725 946 448
Adres 67-410 SŁAWA Nowy Rynek 23C
Strona www geodezja Zielona Góra
Email geodezjarynek@wp.pl

 


26. Ewangelizacja Wrocław

Termin ZBAWIENIE powoduje wiele nieporozumień i sporów opartych na różnych wersetach. Wszystko przez różne konteksty, z których możemy na to patrzeć. Oszczędzanie oznacza oszczędzanie, oszczędzanie, za darmo. Ważne jest, aby zrozumieć, jak zostać zbawionym, od czego Bóg chce nas uwolnić i przed czym może nas wybawić.

27. Rehabilitacja Nestor

 

INFORMACJE
Nazwa Nestor Rehablitacja
Telefon +48 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa
Strona www rehabilitacja Warszawa dom opieki
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


28. Panda Gazownik

 

INFORMACJE
Nazwa Panda Instalacje Hydrauliczno Gazowe
Telefon +48 570 908 108
Adres Rajdowa 10, 94-003 Łódź
Strona www najlepszy gazownik Łódź
Email instalacjepanda@gmail.com

 


29. Geodezja Archigeo

Wszystkie obiekty budownictwa przemysłowego, cywilnego i hydrotechnicznego wymagają obecności rzeczoznawców. Nasza wiedza jako geodeta Lubin jest wykorzystywana w fazie planowania projektu, w fazie realizacji i ostatecznie w fazie realizacji projektu. Nasze biuro geodezyjne dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do precyzyjnych pomiarów i obliczeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytym kwalifikacjom i wysokim standardom nasi pracownicy potrafią zaproponować rozwiązania zorientowane na problem.

 

INFORMACJE
Nazwa ArchiGeo Geodezja i Kartografia
Telefon +48 509 234 234
Adres Legnicka 37/1, 59-500 Złotoryja
Strona www https://www.archigeo.com.pl/
Email biuro@archigeo.com.pl

 


30. Kontenery Dan Bud

Oferujemy wywóz gruzu Katowice dla klientów prywatnych oraz firm na terenie miasta Katowice i okolic. Oferujemy pełen zakres usług gospodarki odpadami dla każdego projektu budowlanego, remontowego i porządkowego. Odbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci i odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi zapewniamy konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówień oraz personalizację. Przy zamówieniu większej ilości kontenerów lub stałej współpracy udzielamy atrakcyjnych rabatów.

INFORMACJE
Nazwa Kontenery Dan BUD
Telefon 792 459 575
Adres Kokotek 48, 41-700 Ruda Śląska
Strona www
Email biuro@dan-bud.pl

 


31. Amigos

Obsługujemy busy do Holandii w Łodzi i na Dolnym Śląsku. Według Holenderskiego Urzędu Statystycznego (CBS) w grudniu 2019 roku w Holandii mieszkało ponad 198 000 Polaków, a liczba ta ma wzrosnąć. Nic dziwnego, skoro główną atrakcją dla nich są wyższe zarobki nisko wykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników niż w ich kraju. Jednak Holandia przyciąga nie tylko migrantów ekonomicznych. Jest to również popularne miejsce turystyczne. Jak to uzyskać? Oczywiście istnieje wiele możliwości. Przeczytaj, dlaczego autobusy do Holandii należą do najtańszych i dlaczego coraz więcej osób wybiera ten środek transportu. Województwo Łódzkie to miejsce, z którego wyruszyliśmy do centralnej części Niemiec. Autobus może odebrać Cię w takich miastach jak Łódź, Kalisz, Opole, Legnica, Zielona Góra, Wrocław, Częstochowa. Sprawdź dokładną trasę w dedykowanej zakładce.
INFORMACJE
Nazwa Amigos Przewozy
Telefon +48 796 85 83 84
Adres Wieluńska 28, 98-170 Widawa
Strona www
Email kontakt@amigosprzewozy.pl

 


 

32. Pawilony TIG

INFORMACJE
Nazwa Tig Premium
Telefon +48 530 330 110
Adres Królowej Jadwigi 9A, lok. 4,5, 26-617 Radom
Strona www wynajem pawilonów
Email ajpkontenery@gmail.com

 


33. Hospicjum św. Józefa

Hospicjum jest formą opieki, która koncentruje się na jakości życia pacjentów i ich rodzin. Pomaga osobom w zaawansowanych, nieuleczalnych stadiach choroby oraz zapewnia zaspokojenie ich potrzeb fizycznych, psychicznych, emocjonalnych i społecznych. Hospicjum Warszawa Mokotów to miejsce, w którym wszystkie te formy wsparcia można uzyskać na najwyższym poziomie.

INFORMACJE
Nazwa Hospicjum stacjonarne św. Józefa
Telefon 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9 bud. B. 00-728 Warszawa
Strona www hospicjum Warszawa
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


34. Kamal-tech

INFORMACJE
Nazwa Kamal-tech
Telefon +48 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www wynajem koparki Opolskie
Email kamal.serwis@gmail.com

 

35. Derame

INFORMACJE
Nazwa Jerzy Czupik Derame
Telefon +48 796 927 777
Adres Komandorska 66, 53-342 Wrocław
Strona www ramy do obrazów
Email biuro@derame.pl